کابینت های کرم رنگ آشپزخانه را با چه رنگی ترکیب کنم؟

در پاسخ به این پرسش می توان به ۴ رنگ اشاره کرد. کابینت های کرم رنگ می تواند یک حس گرم و خوشایند به آشپزخانه شما ببخشد.این رنگ به اندازه کافی کم صداست که می توان با رنگ های مختلفی ترکیب کرد. دامنه رنگ هایی از قرمز مطلق تا آبی پر رنگ .

آبی: اگر دوست دارید کابینت های کرم رنگ شما حسی صمیمی پیدا کند، رنگ آبی می تواند گزینه مطلوبی برای رسیدن به این هدف باشد.

قرمز: ترکیب کردن کابینت های کرم رنگ با قرمز، گرمای رنگ کرم را از آن بیرون می کشد و می تواند محیطی پرهیجان را برای اعضای خانواده فراهم کند.

سفید و سیاه : اگر از علاقمندان و دنبال کنندگان تب سیاه و سفید در کشور هستید می توانید برای گرما بخشیدن به این ترکیب سرد و خنثی آن را با کابینت های کرِم ترکیب کنید. علاقمندان به رنگ های سفید و سیاه معمولاً خیلی زود مجبور می شوند این ترکیب رنگ را تغییر دهند. اما با اضافه کردن رنگ کرم به این ترکیب می توانید مدت بیشتری کابینت ها را داشته باشید.

سفید: اگر به دنبال این هستید تا حس تمیزی و تازگی به محیط القا کنید، می توانید کابینت های کِرم رنگ خود را با کاشی های سفید ترکیب کنید و از این حس متفاوت و تمیز لذت ببرید.

 

 canada goose outlet